Zahrajte si v casinu online

ruleta egyptě aktuálně koronavirus

Nejoblíbenější online casina v ČR. Zahrajte si ve virtuálním casinu z pohodlí domova.

Vejít do casina

Registrační bonus

Zaregistrujte se a získejte bonus až 500 Kč

Chci bonus

Soutěž o věcné ceny

Hrajte a získejte zajímavé věcné ceny.

Chci bonus

Otočky zdarma

Registrujte se a získejte free spiny.

Chci bonus

Happy hours

Využijte bonusy ve šťastných hodinkách.

Chci bonus

Nejlepší hry

Vejít do casina

Široký výběr

Online casina nabízí široký výběr her a slotů.

Zkouška bez vkladu

Zahrajte si zdarma bez nutnosti vkladu.

Blesková výhra

Svoji výhru dostanete okamžitě.

Chcete zkusit štěstí ještě dnes?

Jedinečné bonusy a výhry čekají právě na vás.

Internetové casino

Ve virtuálním casinu si zahrajete populární hry a sloty online. Chcete hrát jen tak pro zábavu, nebo raději s reálnými penězi? Výhra možná čeká právě na vás. Zažijte Las Vegas u sebe doma v obývacím pokoji.

Spustit hru

Internetové automaty

Na online automatech si zahrajete jako ve své oblíbené herně. Najdete tam klasické hry, ale i řadu novinek. Hledáte nenáročnou zábavu a šanci na výhru? Jedna šťastná otočka vám přinese klidně stovky tisíc korun.

Roztočit automaty

Online poker

Pronikněte do tajů jedné z nejpopulárnějších karetních her na světě. Tady nemůžete spoléhat jen na štěstí. Potřebujete promyšlenou strategii, udržet chladnou hlavu, správně načasovat sázky a taky trochu blafovat.

Spustit poker

Zvědavec -- Ve zkratce

Česká republika: Dnes uplynulo 44 let od vojenské invaze našich přátel na naše území a počátku více než dvacetileté okupace tehdejšími sovětskými přáteli.

– nejčtenější zprávy na českém internetu

Nejnovější zprávy z domova i ze světa na jednom místě. Novinky, mimořádné události, aktuální témata. Online zpravodajství na

Vyhledávání šarmu -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa

...horší, než třídní nepřítel | 16. 4. 2014 | Karel Dolejší...

Bylo nebylo, dozvěděl jsem se, že Technická univerzita v Liberci už nebude lákat ruské studenty - "s ohledem na současnou politiku Ruska na Ukrajině". V někt...

Aleš Michl - Názory

Když v roce 1952 sepsal Harry Markowitz (Nobelova cena 1990) teorii portfolia, základní myšlenka zněla: Jestliže chce investor snížit celkové riziko portfolia, pak musí nakombinovat aktiva,..

Elity, přelidnění a virus | Pravý prostor

Klíčovou otázkou je, jaký by měl být optimální počet lidí na Zemi, aby se obnovila rovnováha mezi omezenými možnostmi planety a populačním růstem? Ed Turner ve chvíli upřímnosti řekl, že současné zalidnění planety by se mělo snížit o dvě...

jed | Irozhlas - spolehlivé zprávy

Pochutnávání si na rybě fugu se dá přirovnat k ruské ruletě. Pokud se nepřipraví správně, může být konzumace pro člověka smrtelná.

Kybernetická měna |

Aktuálně se cena bitcoinu pohybuje kolem 7200-7300 USD.

Nechápu | Poznámky pana Bavora

Kdesi kdysi jsem zaregistroval bonmot v tom smyslu, že nemá cenu si stěžovat na to, kterak člověk něčemu nerozumí, něco nechápe, někde nebyl, něco neviděl. A to proto, že je rozhodně řádově více úkazů a věcí, kterým ten dotyčný jedinec...

Zvědavec -- Ve zkratce

Velký bratr zavedl jakési automatické přiřazování jmen a dokonce emailů k osobám na snímcích. Nic na tom, že příslušné osoby na snímcích vůbec nejsou, jsou pouze mojí známí; přesto se v seznamu objevily jejich platné emailové adresy!